Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 25.06.2014 10:02:44

Rozpis zápasů 2009/10

Jdi na zahradu...:-)



Zpět na hlavní stranu.

 

Přehledný kalendářní rozpis zápasů Tygrů najdete tady.




Rozlosování zápasů
O2 extraligy 2009/10

( časy začátků zápasů jsou orientační )


 

1.kolo
Středa 09.09.09
  HC GEUS OKNA Kladno HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Litvínov
17:30

  HC Vítkovice Steel HC Sparta Praha
17:30

  BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
17:30

  HC Kometa Brno HC Plzeň
18:00

  HC Eaton Pardubice PSG Zlín
18:00

  HC Slavia Praha HC Oceláři Třinec
18:15


2.kolo
Pátek 11.09.09
  HC Oceláři Třinec HC MOUNTFIELD
17:00

  PSG Zlín BK Mladá Boleslav
17:00

  HC Litvínov HC Kometa Brno
17:30

  HC Plzeň HC GEUS OKNA Kladno
17:30

  HC Energie Karlovy Vary HC Slavia Praha
18:00

  HC Sparta Praha HC Eaton Pardubice
18:00

  Bílí Tygři Liberec HC Vítkovice Steel
18:30


3.kolo
Neděle 13.09.09
  HC MOUNTFIELD HC GEUS OKNA Kladno
17:00

  HC Kometa Brno HC Sparta Praha
17:00

  HC Vítkovice Steel HC Plzeň
17:00

  HC Slavia Praha HC Litvínov
17:00

  HC Eaton Pardubice HC Energie Karlovy Vary
17:00

  PSG Zlín Bílí Tygři Liberec
17:00

  BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec
17:30


4.kolo
Úterý 15.09.09
  HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel
17:00

  HC GEUS OKNA Kladno HC Kometa Brno
17:30

  HC Litvínov PSG Zlín
17:30

  HC Plzeň HC MOUNTFIELD
17:30

  HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav
18:00

  HC Slavia Praha HC Sparta Praha
18:15

  Bílí Tygři Liberec HC Eaton Pardubice
18:30


5.kolo
Pátek 18.09.09
  PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  HC Vítkovice Steel HC GEUS OKNA Kladno
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Slavia Praha
17:30
 
  BK Mladá Boleslav HC Plzeň
17:30
 
  HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec
18:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Litvínov
18:00
 
  HC Sparta Praha Bílí Tygři Liberec
18:00
 

6.kolo
Neděle 20.09.09
  HC MOUNTFIELD HC Kometa Brno
17:00

  HC Oceláři Třinec PSG Zlín
17:00

  HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav
17:00

  HC GEUS OKNA Kladno HC Slavia Praha
17:30

  HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec
17:30

  HC Litvínov HC Vítkovice Steel
17:30

  HC Plzeň HC Eaton Pardubice
17:30


7.kolo
Úterý 22.09.09
  PSG Zlín HC Sparta Praha
17:00
 
  HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno
17:30
 
  BK Mladá Boleslav HC GEUS OKNA Kladno
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec
18:00
 
  HC Slavia Praha HC Plzeň
18:15
 
  Bílí Tygři Liberec HC Litvínov
18:30
 
Úterý 17.11.09

HC Eaton Pardubice HC MOUNTFIELD
18:00


8.kolo
Pátek 25.09.09
  HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Litvínov BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC Plzeň PSG Zlín
17:30
 
  HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary
18:00
 
  HC Slavia Praha HC Kometa Brno
18:15
 

9.kolo
Neděle 27.09.09
  HC Vítkovice Steel HC Slavia Praha
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Kometa Brno
17:00
 
  PSG Zlín HC GEUS OKNA Kladno
17:00
 
  Bílí Tygři Liberec HC Plzeň
17:00
 
  HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC MOUNTFIELD
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Litvínov
17:30
 

10.kolo
Úterý 29.09.09
  HC GEUS OKNA Kladno Bílí Tygři Liberec
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Vítkovice Steel BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC Litvínov HC Sparta Praha
17:30
 
  HC Plzeň HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC Kometa Brno PSG Zlín
18:00
 
  HC Slavia Praha HC Eaton Pardubice
18:15
 

11.kolo
Čtvrtek 01.10.09

Bílí Tygři Liberec HC Slavia Praha
18:30

Pátek 02.10.09
  PSG Zlín HC MOUNTFIELD
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Litvínov
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno
17:30
 
  HC Eaton Pardubice HC Vítkovice Steel
18:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Plzeň
18:00
 
  HC Sparta Praha HC GEUS OKNA Kladno
18:00
 

12.kolo
Neděle 04.10.09
  HC MOUNTFIELD HC Sparta Praha
17:00
 
  HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC Vítkovice Steel HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  HC Slavia Praha PSG Zlín
17:00
 
  HC Eaton Pardubice BK Mladá Boleslav
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC Plzeň HC Litvínov
17:30
 

13.kolo
Úterý 06.10.09
  PSG Zlín HC Vítkovice Steel
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Eaton Pardubice
17:00
 
  HC Plzeň HC Sparta Praha
17:30
 
  HC Litvínov HC GEUS OKNA Kladno
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno
18:00
 
  HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav
18:15
 
  Bílí Tygři Liberec HC MOUNTFIELD
18:30
 

14.kolo
Čtvrtek 08.10.09

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
18:30

Pátek 09.10.09
  HC Oceláři Třinec HC Slavia Praha
17:00
 
  PSG Zlín HC Eaton Pardubice
17:00
 
  HC Litvínov HC MOUNTFIELD
17:30
 
  HC Plzeň HC Kometa Brno
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC GEUS OKNA Kladno
18:00
 
  HC Sparta Praha HC Vítkovice Steel
18:00
 

15.kolo
Neděle 11.10.09
  HC Vítkovice Steel Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC Slavia Praha HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  HC MOUNTFIELD HC Oceláři Třinec
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Sparta Praha
17:00
 
  HC Kometa Brno HC Litvínov
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Plzeň
17:30
 
  BK Mladá Boleslav PSG Zlín
17:30
 

16.kolo
Pátek 16.10.09
  HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav
17:00
 
  PSG Zlín Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC MOUNTFIELD
17:30
 
  HC Plzeň HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Litvínov HC Slavia Praha
17:30
 
  HC Sparta Praha HC Kometa Brno
18:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Eaton Pardubice
18:00
 

17.kolo
Neděle 18.10.09
  HC Kometa Brno HC GEUS OKNA Kladno
17:00
 
  HC Eaton Pardubice Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec
17:00
 
  HC Sparta Praha HC Slavia Praha
17:00
 
  PSG Zlín HC Litvínov
17:00
 
  HC MOUNTFIELD HC Plzeň
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary
17:30
 

18.kolo
Úterý 20.10.09
  HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Litvínov HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC Plzeň BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín
18:00
 
  HC Slavia Praha HC MOUNTFIELD
18:15
 
  Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha
18:30
 

19.kolo
Pátek 23.10.09
  PSG Zlín HC Oceláři Třinec
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha
17:30
 
  HC Vítkovice Steel HC Litvínov
17:30
 
  HC Kometa Brno HC MOUNTFIELD
18:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Plzeň
18:00
 
  HC Slavia Praha HC GEUS OKNA Kladno
18:15
 
  Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary
18:30
 

20.kolo
Neděle 25.10.09
  HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel
17:00
 
  HC MOUNTFIELD HC Eaton Pardubice
17:00
 
  HC Sparta Praha PSG Zlín
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  HC Plzeň HC Slavia Praha
17:30
 
  HC GEUS OKNA Kladno BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC Litvínov Bílí Tygři Liberec
17:30
 

21.kolo
Pátek 30.10.09
  PSG Zlín HC Plzeň
17:00
 
  HC Vítkovice Steel HC MOUNTFIELD
17:30
 
  BK Mladá Boleslav HC Litvínov
17:30
 
  HC Eaton Pardubice HC GEUS OKNA Kladno
18:00
 
  HC Kometa Brno HC Slavia Praha
18:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha
18:00
 
  Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec
18:30
 

22.kolo
Neděle 01.11.09
  HC Slavia Praha HC Vítkovice Steel
15:00
 
  HC Kometa Brno HC Eaton Pardubice
17:00
 
  HC MOUNTFIELD BK Mladá Boleslav
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno PSG Zlín
17:30
 
  HC Plzeň Bílí Tygři Liberec
17:30
 
  HC Litvínov HC Energie Karlovy Vary
17:30
 

23.kolo
Čtvrtek 12.11.09

Bílí Tygři Liberec HC GEUS OKNA Kladno
18:10

Pátek 13.11.09
  PSG Zlín HC Kometa Brno
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Plzeň
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC MOUNTFIELD
18:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Slavia Praha
18:00
 
  HC Sparta Praha HC Litvínov
18:00
 

24.kolo
Neděle 15.11.09
  HC Vítkovice Steel HC Eaton Pardubice
17:00
 
  HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav
17:00
 
  HC MOUNTFIELD PSG Zlín
17:00
 
  Bílí Tygři Liberec HC Slavia Praha
17:00
 
  HC Plzeň HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Litvínov HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Sparta Praha
17:30
 

25.kolo
Úterý 10.11.09

Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno
18:30

Pátek 20.11.09
  HC Oceláři Třinec HC GEUS OKNA Kladno
17:00
 
  PSG Zlín HC Slavia Praha
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC Litvínov HC Plzeň
17:30
 
  HC Sparta Praha HC MOUNTFIELD
18:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel
18:00
 

26.kolo
Úterý 17.11.09

HC Vítkovice Steel PSG Zlín
17:30

Neděle 22.11.09
  HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav
15:00
 
  HC MOUNTFIELD Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Oceláři Třinec
17:00
 
  HC Sparta Praha HC Plzeň
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Litvínov
17:30
 

27.kolo
Úterý 24.11.09
  HC GEUS OKNA Kladno HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Litvínov
17:30
 
  HC Vítkovice Steel HC Sparta Praha
17:30
 
  BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
17:30
 
  HC Kometa Brno HC Plzeň
18:00
 
  HC Eaton Pardubice PSG Zlín
18:00
 
  HC Slavia Praha HC Oceláři Třinec
18:15
 

28.kolo
Čtvrtek 26.11.09

Bílí Tygři Liberec HC Vítkovice Steel
18:30

Pátek 27.11.09
  PSG Zlín BK Mladá Boleslav
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC MOUNTFIELD
17:00
 
  HC Litvínov HC Kometa Brno
17:30
 
  HC Plzeň HC GEUS OKNA Kladno
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Slavia Praha
18:00
 
  HC Sparta Praha HC Eaton Pardubice
18:00
 

29.kolo
Neděle 29.11.09
  HC MOUNTFIELD HC GEUS OKNA Kladno
17:00
 
  HC Kometa Brno HC Sparta Praha
17:00
 
  HC Vítkovice Steel HC Plzeň
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  Bílí Tygři Liberec PSG Zlín
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec
17:30
 
Pondělí 30.11.09

HC Slavia Praha HC Litvínov
18:15


30.kolo
Čtvrtek 03.12.09

Bílí Tygři Liberec HC Eaton Pardubice
18:30

Pátek 04.12.09
  HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Kometa Brno
17:30
 
  HC Litvínov PSG Zlín
17:30
 
  HC Plzeň HC MOUNTFIELD
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav
18:00
 
  HC Slavia Praha HC Sparta Praha
18:15
 

31.kolo
Úterý 01.12.09

HC Vítkovice Steel HC GEUS OKNA Kladno
17:30

Neděle 06.12.09
  Bílí Tygři Liberec HC Sparta Praha
15:00
 
  HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec
17:00
 
  HC MOUNTFIELD HC Slavia Praha
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Litvínov
17:00
 
  PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Plzeň
17:30
 

32.kolo
Pátek 11.12.09
  HC Oceláři Třinec PSG Zlín
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Slavia Praha
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Kometa Brno
17:30
 
  HC Litvínov HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Plzeň HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec
18:00
 
  HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav
18:00
 

33.kolo
Neděle 13.12.09
  HC Slavia Praha HC Plzeň
15:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec
16:00
 
  HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC MOUNTFIELD
17:00
 
  HC Sparta Praha PSG Zlín
17:00
 
  Bílí Tygři Liberec HC Litvínov
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC GEUS OKNA Kladno
17:30
 
Úterý 22.12.09

HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec       17:00


34.kolo
Středa 23.12.09
         
  HC GEUS OKNA Kladno HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Litvínov BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC Plzeň PSG Zlín
17:30
 
  HC Kometa Brno HC Slavia Praha
18:00
 
  HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary
18:00
 

35.kolo
Neděle 27.12.09
  HC Slavia Praha HC Vítkovice Steel
15:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Litvínov
16:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Kometa Brno
17:00
 
  PSG Zlín HC GEUS OKNA Kladno
17:00
 
  Bílí Tygři Liberec HC Plzeň
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC MOUNTFIELD
17:30
 

36.kolo
Úterý 29.12.09
  HC GEUS OKNA Kladno Bílí Tygři Liberec
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Vítkovice Steel BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC Litvínov HC Sparta Praha
17:30
 
  HC Plzeň HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC Kometa Brno PSG Zlín
18:00
 
  HC Slavia Praha HC Eaton Pardubice
18:15
 

37.kolo
Neděle 03.01.10
  HC Slavia Praha Bílí Tygři Liberec
15:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Plzeň
16:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Vítkovice Steel
17:00
 
  PSG Zlín HC MOUNTFIELD
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Litvínov
17:00
 
  HC Sparta Praha HC GEUS OKNA Kladno
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno
17:30
 

38.kolo
Čtvrtek 07.01.10

HC Slavia Praha PSG Zlín
18:15

Pátek 08.01.10
  HC GEUS OKNA Kladno HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Sparta Praha
17:30
 
  HC Vítkovice Steel HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Plzeň HC Litvínov
17:30
 
  HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec
18:00
 
  HC Eaton Pardubice BK Mladá Boleslav
18:00
 

39.kolo
Neděle 10.01.10
  HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno
16:00
 
  PSG Zlín HC Vítkovice Steel
17:00
 
  Bílí Tygři Liberec HC MOUNTFIELD
18:10
ČT4
  HC Oceláři Třinec HC Eaton Pardubice
17:00
 
  HC Sparta Praha HC Plzeň
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha
17:30
 
  HC Litvínov HC GEUS OKNA Kladno
17:30
 

40.kolo
Pátek 15.01.10
  HC Oceláři Třinec HC Slavia Praha
17:00
 
  PSG Zlín HC Eaton Pardubice
17:00
 
  HC Litvínov HC MOUNTFIELD
17:30
 
  HC Plzeň HC Kometa Brno
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC GEUS OKNA Kladno
18:00
 
  HC Sparta Praha HC Vítkovice Steel
18:00
 
  Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
18:30
 

41.kolo
Neděle 17.01.10
  HC Slavia Praha HC Energie Karlovy Vary
15:00
 
  HC Vítkovice Steel Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC MOUNTFIELD HC Oceláři Třinec
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Sparta Praha
17:00
 
  HC Kometa Brno HC Litvínov
17:00
 
  BK Mladá Boleslav PSG Zlín
17:30
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Plzeň
17:30


42.kolo
Úterý 19.01.10
  HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC MOUNTFIELD
17:30
 
  HC Plzeň HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Litvínov HC Slavia Praha
17:30
 
  HC Sparta Praha HC Kometa Brno
18:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Eaton Pardubice
18:00
 
  Bílí Tygři Liberec PSG Zlín
18:30
 

43.kolo
Pátek 22.01.10
  PSG Zlín HC Litvínov
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC MOUNTFIELD HC Plzeň
17:30
 
  HC Kometa Brno HC GEUS OKNA Kladno
18:00
 
  HC Eaton Pardubice Bílí Tygři Liberec
18:00
 
  HC Sparta Praha HC Slavia Praha
18:00
 

44.kolo
Neděle 24.01.10
  HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín
16:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno
17:00
 
  HC Sparta Praha Bílí Tygři Liberec
17:00
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Vítkovice Steel
17:30
 
  HC Litvínov HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC Plzeň BK Mladá Boleslav
17:30
 
Pondělí 25.01.10

HC Slavia Praha HC MOUNTFIELD
18:15


45.kolo
Pátek 29.01.10
  PSG Zlín HC Oceláři Třinec
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha
17:30
 
  HC Vítkovice Steel HC Litvínov
17:30
 
  HC Kometa Brno HC MOUNTFIELD
18:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Plzeň
18:00
 
  HC Slavia Praha HC GEUS OKNA Kladno
18:15
 
  Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary
18:30
 

46.kolo
Neděle 31.01.10
  HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel
17:00
 
  HC MOUNTFIELD HC Eaton Pardubice
17:00
 
  PSG Zlín HC Sparta Praha
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary
17:00
 
  HC Plzeň HC Slavia Praha
17:30
 
  HC GEUS OKNA Kladno BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC Litvínov Bílí Tygři Liberec
17:30
 

47.kolo
Úterý 02.02.10
  PSG Zlín HC Plzeň
17:00
 
  HC Vítkovice Steel HC MOUNTFIELD
17:30
 
  BK Mladá Boleslav HC Litvínov
17:30
 
  HC Eaton Pardubice HC GEUS OKNA Kladno
18:00
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha
18:00
 
  HC Slavia Praha HC Kometa Brno
18:15
 
  Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec
18:10
ČT 4

48.kolo
Pátek 05.02.10
  HC Vítkovice Steel HC Slavia Praha
17:30
 
  HC MOUNTFIELD BK Mladá Boleslav
17:30
 
  HC GEUS OKNA Kladno PSG Zlín
17:30
 
  HC Plzeň Bílí Tygři Liberec
17:30
 
  HC Litvínov HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Kometa Brno HC Eaton Pardubice
18:00
 
  HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec
18:00
 

49.kolo
Neděle 07.02.10
  HC Energie Karlovy Vary HC MOUNTFIELD
16:00
 
  Bílí Tygři Liberec HC GEUS OKNA Kladno
17:00
 
  PSG Zlín HC Kometa Brno
17:00
 
  HC Eaton Pardubice HC Slavia Praha
17:00
 
  HC Sparta Praha HC Litvínov
17:00
 
  HC Oceláři Třinec HC Plzeň
17:00
 
  BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Steel
17:30
 

50.kolo
Úterý 09.02.10
  HC Vítkovice Steel HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC MOUNTFIELD PSG Zlín
17:30
 
  HC Plzeň HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Litvínov HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Sparta Praha
17:30
 
  HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav
18:00
 
  HC Slavia Praha Bílí Tygři Liberec
18:15
 

51.kolo
Středa 03.03.10
  HC Oceláři Třinec HC GEUS OKNA Kladno
17:30
 
  HC Sparta Praha HC MOUNTFIELD
17:30
 
  Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno
17:30
 
  HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel
17:30
 
  PSG Zlín HC Slavia Praha
17:30
 
  BK Mladá Boleslav HC Eaton Pardubice
17:30
 
  HC Litvínov HC Plzeň
17:30
 

52.kolo
Pátek 05.03.10
  BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha
17:30
 
  HC Vítkovice Steel PSG Zlín
17:30
 
  HC MOUNTFIELD Bílí Tygři Liberec
17:30
 
  HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary
17:30
 
  HC Eaton Pardubice HC Oceláři Třinec
17:30
 
  HC Plzeň HC Sparta Praha
17:30
 
  HC GEUS OKNA Kladno HC Litvínov
17:30
 
TOPlist