Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 25.06.2014 10:02:44

Rozpis zápasů 2008/09

Jdi na zahradu...:-)



Zpět na hlavní stranu.

 

Přehledný kalendářní rozpis zápasů Tygrů najdete tady. (klik)

 



Rozlosování zápasů Extraligy 2008/09



MISTR EXTRALIGY :

HC Energie K. Vary



 

1. kolo
Úterý 9. září

HC Energie Karlovy Vary - HC Moeller Pardubice
HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav
HC Lasselsberger Plzeň - RI Okna Zlín
HC Litvínov - HC Sparta Praha
HC Mountfeld - HC Slavia Praha
Bílí Tygři Liberec - HC Kladno
HC Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec


2. kolo
Pátek 12. září

HC Kladno - HC Znojemští Orli
HC Oceláři Třinec - HC Litvínov
HC Moeller Pardubice - HC Slavia Praha
HC Mountfeld - HC Vítkovice Steel
HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav - HC Lasselsberger Plzeň
RI Okna Zlín - HC Energie Karlovy Vary


3. kolo
Neděle 14. září

HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary
HC Lasselsberger Plzeň - HC Sparta Praha
HC Litvínov - RI Okna Zlín
HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec - HC Moeller Pardubice
HC Znojemští Orli - HC Mountfeld
HC Kladno - HC Oceláři Třinec


4. kolo
Úterý 16. září

HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav - HC Kladno
RI Okna Zlín - HC Vítkovice Steel
HC Mountfeld - HC Litvínov


Čtvrtek 18. září - předehrávka 5. kola:
HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel

5. kolo
Pátek 19. září

Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav
HC Znojemští Orli - RI Okna Zlín
HC Kladno - HC Moeller Pardubice
HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha
HC Lasselsberger Plzeň - HC Mountfeld
HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary


6. kolo
Neděle 21. září

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha
HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň
HC Moeller Pardubice - HC Oceláři Třinec
HC Mountfeld - HC Kladno
HC Sparta Praha - HC Znojemští Orli
BK Mladá Boleslav - HC Litvínov
RI Okna Zlín - Bílí Tygři Liberec


7. kolo
Úterý 23. září

HC Litvínov - HC Lasselsberger Plzeň
HC Slavia Praha - RI Okna Zlín
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel
HC Znojemští Orli - HC Energie Karlovy Vary
HC Kladno - HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav
HC Moeller Pardubice - HC Mountfeld


8. kolo
Pátek 26. září

HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Steel - HC Litvínov
HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň
HC Mountfeld - HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha - HC Moeller Pardubice
BK Mladá Boleslav - HC Znojemští Orli
RI Okna Zlín - HC Kladno


9. kolo
Neděle 28. září

HC Slavia Praha - HC Litvínov
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel
HC Kladno - HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec - RI Okna Zlín
HC Moeller Pardubice - BK Mladá Boleslav
HC Mountfeld - HC Sparta Praha


10. kolo
Úterý 30. září

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice
HC Lasselsberger Plzeň - HC Kladno
HC Litvínov - HC Znojemští Orli
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha
BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha
RI Okna Zlín - HC Mountfeld


11. kolo
Pátek 3. října

Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov
HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň
HC Kladno - HC Vítkovice Steel
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha
HC Moeller Pardubice - RI Okna Zlín
HC Mountfeld - BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary


Neděle 5. října - předehrávka 12. kola:
HC Kladno - HC Slavia Praha

12. kolo
Pondělí 6. října

Bílí Tygři Liberec - HC Znojemští Orli
RI Okna Zlín - BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary - HC Mountfeld
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha
HC Lasselsberger Plzeň - HC Oceláři Třinec
HC Litvínov - HC Moeller Pardubice


13. kolo
Pátek 10. října

HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli
HC Kladno - HC Litvínov
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel
HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň
HC Mountfeld - Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha - RI Okna Zlín
BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary


14. kolo
Neděle 12. října

HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel
RI Okna Zlín - HC Lasselsberger Plzeň
HC Sparta Praha - HC Litvínov
HC Slavia Praha - HC Mountfeld
HC Kladno - Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli


15. kolo
Úterý 14. října

HC Znojemští Orli - HC Kladno
HC Litvínov - HC Oceláři Třinec
HC Slavia Praha - HC Moeller Pardubice
HC Vítkovice Steel - HC Mountfeld
Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha
HC Lasselsberger Plzeň - BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary - RI Okna Zlín


16. kolo
Pátek 17. října

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel
HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň
RI Okna Zlín - HC Litvínov
BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha
HC Moeller Pardubice - Bílí Tygři Liberec
HC Mountfeld - HC Znojemští Orli
HC Oceláři Třinec - HC Kladno


17. kolo
Neděle 19. října

HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec
HC Znojemští Orli - HC Moeller Pardubice
HC Litvínov - HC Mountfeld
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha
HC Kladno - BK Mladá Boleslav
HC Vítkovice Steel - RI Okna Zlín


Úterý 21. října - dohrávka 4. kola:
HC Slavia Praha - HC Sparta Praha


18. kolo
Pátek 24. října

HC Mountfeld - HC Lasselsberger Plzeň
HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov
HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec
RI Okna Zlín - HC Znojemští Orli
HC Moeller Pardubice - HC Kladno
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec


19. kolo
Neděle 26. října

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary
HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel
HC Oceláři Třinec - HC Moeller Pardubice
HC Kladno - HC Mountfeld
HC Znojemští Orli - HC Sparta Praha
HC Litvínov - BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec - RI Okna Zlín


Úterý 28. října - dohrávka 4. kola:
HC Moeller Pardubice - HC Znojemští Orli


20. kolo
Pátek 31. října

HC Lasselsberger Plzeň - HC Litvínov
RI Okna Zlín - HC Slavia Praha
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary - HC Znojemští Orli
HC Kladno - HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec
HC Mountfeld - HC Moeller Pardubice


21. kolo
Neděle 2. listopadu

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary
HC Litvínov - HC Vítkovice Steel
HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň
HC Oceláři Třinec - HC Mountfeld
HC Moeller Pardubice - HC Sparta Praha
HC Znojemští Orli - BK Mladá Boleslav
HC Kladno - RI Okna Zlín


22. kolo
Pátek 14. listopadu

HC Litvínov - HC Slavia Praha
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Steel - HC Znojemští Orli
HC Energie Karlovy Vary - HC Kladno
RI Okna Zlín - HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav - HC Moeller Pardubice
HC Sparta Praha - HC Mountfeld


23. kolo
Neděle 16. listopadu

HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary
HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel
HC Kladno - HC Lasselsberger Plzeň
HC Znojemští Orli - HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha
HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav
HC Mountfeld - RI Okna Zlín


Úterý 18. listopadu - předehrávka 24. kola:
HC Vítkovice Steel - HC Kladno

24. kolo
Pátek 21. listopadu

HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha
RI Okna Zlín - HC Moeller Pardubice
BK Mladá Boleslav - HC Mountfeld
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha
HC Litvínov - Bílí Tygři Liberec
HC Lasselsberger Plzeň - HC Znojemští Orli


25. kolo
Neděle 23. listopadu

HC Mountfeld - HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel
HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň
HC Moeller Pardubice - HC Litvínov
HC Kladno - HC Slavia Praha
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav - RI Okna Zlín


26. kolo
Úterý 25. listopadu

HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli
HC Litvínov - HC Kladno
HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec
HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice
Bílí Tygři Liberec - HC Mountfeld
RI Okna Zlín - HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav


27. kolo
Pátek 28. listopadu

HC Energie Karlovy Vary - HC Moeller Pardubice
HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav
HC Lasselsberger Plzeň - RI Okna Zlín
HC Litvínov - HC Sparta Praha
HC Slavia Praha - HC Mountfeld
Bílí Tygři Liberec - HC Kladno
HC Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec


28. kolo
Neděle 30. listopadu

HC Kladno - HC Znojemští Orli
HC Oceláři Třinec - HC Litvínov
HC Moeller Pardubice - HC Slavia Praha
HC Mountfeld - HC Vítkovice Steel
HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav - HC Lasselsberger Plzeň
RI Okna Zlín - HC Energie Karlovy Vary


Čtvrtek 4. prosince - předehrávka 29. kola:
HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec
- HC Moeller Pardubice

29. kolo
Pátek 5. prosince

HC Lasselsberger Plzeň - HC Sparta Praha
HC Litvínov - RI Okna Zlín
BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha
HC Znojemští Orli - HC Mountfeld
HC Kladno - HC Oceláři Třinec


30. kolo
Neděle 7. prosince

HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec
HC Moeller Pardubice - HC Znojemští Orli
HC Mountfeld - HC Litvínov
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha
BK Mladá Boleslav - HC Kladno
RI Okna Zlín - HC Vítkovice Steel


31. kolo
Pátek 12. prosince

HC Lasselsberger Plzeň - HC Mountfeld
HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary
HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha
Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav
HC Znojemští Orli - RI Okna Zlín
HC Kladno - HC Moeller Pardubice
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec


32. kolo
Neděle 14. prosince

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha
HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň
HC Moeller Pardubice - HC Oceláři Třinec
HC Mountfeld - HC Kladno
HC Sparta Praha - HC Znojemští Orli
BK Mladá Boleslav - HC Litvínov
RI Okna Zlín - Bílí Tygři Liberec


33. kolo
Úterý 23. prosince

HC Litvínov - HC Lasselsberger Plzeň
HC Slavia Praha - RI Okna Zlín
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel
HC Znojemští Orli - HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha - HC Kladno
HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav
HC Moeller Pardubice - HC Mountfeld


34. kolo
Pátek 26. prosince

HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Steel - HC Litvínov
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha
HC Mountfeld - HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha - HC Moeller Pardubice
BK Mladá Boleslav - HC Znojemští Orli
RI Okna Zlín - HC Kladno


35. kolo
Neděle 28. prosince

HC Slavia Praha - HC Litvínov
Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel
HC Kladno - HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec - RI Okna Zlín
HC Moeller Pardubice - BK Mladá Boleslav
HC Mountfeld - HC Sparta Praha


36. kolo
Úterý 30. prosince

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice
HC Lasselsberger Plzeň - HC Kladno
HC Litvínov - HC Znojemští Orli
HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha
RI Okna Zlín - HC Mountfeld


37. kolo
Pátek 2. ledna 2009

Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov
HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň
HC Kladno - HC Vítkovice Steel
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha
HC Moeller Pardubice - RI Okna Zlín
HC Mountfeld - BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary


38. kolo
Neděle 4. ledna

HC Energie Karlovy Vary - HC Mountfeld
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha
HC Lasselsberger Plzeň - HC Oceláři Třinec
HC Litvínov - HC Moeller Pardubice
HC Slavia Praha - HC Kladno
Bílí Tygři Liberec - HC Znojemští Orli
RI Okna Zlín - BK Mladá Boleslav


39. kolo
Pátek 9. ledna

HC Znojemští Orli - HC Slavia Praha
HC Kladno - HC Litvínov
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel
HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň
Bílí Tygři Liberec - HC Mountfeld
HC Sparta Praha - RI Okna Zlín
BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary


40. kolo
Neděle 11. ledna

HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel
RI Okna Zlín - HC Lasselsberger Plzeň
HC Sparta Praha - HC Litvínov
HC Mountfeld - HC Slavia Praha
HC Kladno - Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli


41. kolo
Úterý 13. ledna

HC Znojemští Orli - HC Kladno
HC Litvínov - HC Oceláři Třinec
HC Slavia Praha - HC Moeller Pardubice
HC Vítkovice Steel - HC Mountfeld
Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha
HC Lasselsberger Plzeň - BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary - RI Okna Zlín


42. kolo
Pátek 16. ledna

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel
HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň
RI Okna Zlín - HC Litvínov
HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav
HC Moeller Pardubice - Bílí Tygři Liberec
HC Mountfeld - HC Znojemští Orli
HC Oceláři Třinec - HC Kladno


43. kolo
Neděle 18. ledna

Plzeň - HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec
HC Znojemští Orli - HC Moeller Pardubice
HC Litvínov - HC Mountfeld
HC Slavia Praha - HC Sparta Praha
HC Kladno - BK Mladá Boleslav


44. kolo
Pátek 23. ledna

HC Mountfeld - HC Lasselsberger Plzeň
HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov
HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec
RI Okna Zlín - HC Znojemští Orli
HC Moeller Pardubice - HC Kladno
HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha


45. kolo
Neděle 25. ledna

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary
HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel
HC Oceláři Třinec - HC Moeller Pardubice
HC Kladno - HC Mountfeld
HC Znojemští Orli - HC Sparta Praha
HC Litvínov - BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec - RI Okna Zlín


Úterý 27. ledna - dohrávka 43. kola:
HC Vítkovice Steel - RI Okna Zlín


46. kolo
Pátek 30. ledna

HC Lasselsberger Plzeň - HC Litvínov
RI Okna Zlín - HC Slavia Praha
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary - HC Znojemští Orli
HC Sparta Praha - HC Kladno
BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec
HC Mountfeld - HC Moeller Pardubice


47. kolo
Neděle 1. února

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary
HC Litvínov - HC Vítkovice Steel
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha
HC Oceláři Třinec - HC Mountfeld
HC Moeller Pardubice - HC Sparta Praha
HC Znojemští Orli - BK Mladá Boleslav
HC Kladno - RI Okna Zlín


48. kolo
Středa 11. února

HC Litvínov - HC Slavia Praha
Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň
HC Vítkovice Steel - HC Znojemští Orli
HC Energie Karlovy Vary - HC Kladno
RI Okna Zlín - HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav - HC Moeller Pardubice
HC Sparta Praha - HC Mountfeld


49. kolo
Pátek 13. února

HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary
HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel
HC Kladno - HC Lasselsberger Plzeň
HC Znojemští Orli - HC Litvínov
HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav
HC Mountfeld - RI Okna Zlín


50. kolo
Neděle 15. února

HC Litvínov - Bílí Tygři Liberec
HC Lasselsberger Plzeň - HC Znojemští Orli
HC Vítkovice Steel - HC Kladno
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec
RI Okna Zlín - HC Moeller Pardubice
BK Mladá Boleslav - HC Mountfeld
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha


51. kolo
Úterý 17. února

HC Mountfeld - HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel
HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň
HC Moeller Pardubice - HC Litvínov
HC Slavia Praha - HC Kladno
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav - RI Okna Zlín


52. kolo
Čtvrtek 19. února

HC Znojemští Orli - HC Slavia Praha
HC Litvínov - HC Kladno
HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec
HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice
HC Mountfeld - Bílí Tygři Liberec
RI Okna Zlín - HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav


TOPlist