Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 25.06.2014 10:02:44

Rozpis zápasů 2007/08

Jdi na zahradu...:-)



Zpět na hlavní stranu.





Česká pojišťovna play off



Předkolo:

Neděle 24. února, 1. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli 4:1
17:00 HC GEUS okna Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 4:3


Pondělí 25. února, 2. zápasy:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli 5:2
17:30
GEUS okna Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 5:2


Středa 27. února, 3. zápasy:

17:30 HCV Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec 1:2
17:30 HC Lasselsberger Plzeň -
GEUS okna Kladno 6:5


Čtvrtek 28. února, 4. zápas:

17:30 HC Lasselsberger Plzeň - GEUS okna Kladno 2:3



Čtvrtfinále:

Všechny zápasy začínají v 17:25 hodin


Pondělí 3. března, 1. zápasy:

Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 4:1
HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov 6:2


Úterý 4. března, 2. zápasy:

Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 5:0
HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov 3:2


Středa 5. března, 1. zápasy:

HC MOUNTFIELD České Budějovice - GEUS okna Kladno 2:0
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 4:1


Čtvrtek 6. března, 2. zápasy:

HC MOUNTFIELD České Budějovice - GEUS okna Kladno 2:0
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 1:2 náj.


Pátek 7. března, 3. zápasy:

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 2:3
HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 3:2 náj.


Sobota 8. března, 4. zápasy:

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 3:5 (série - 0:4)
HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 2:3


Neděle 9. března, 3. zápasy:

GEUS okna Kladno - HC MOUNTFIELD České Budějovice 4:2
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 2:4


Pondělí 10. března, 4. zápasy:

GEUS okna Kladno - HC MOUNTFIELD České Budějovice 1:3
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 0:1


Úterý 11. března, případné 5. zápasy:

HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov 3:2 (série - 4:1)


Středa 12. března, případné 5. zápasy:

HC MOUNTFIELD České Budějovice - GEUS okna Kladno 1:0 (série - 4:1)
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 3:2PP (série - 4:1)


 


Semifinále:

Středa 19. března, 1. zápas:

HC Slavia PrahaBílí Tygři Liberec 3:2 náj.


Čtvrtek 20. března, 2. zápas:

HC Slavia PrahaBílí Tygři Liberec 3:2 pp


Pátek 21. března, 1. zápas:

HC MOUNTFIELD České BudějoviceHC Energie Karlovy Vary 3:2


Sobota 22. března, 2. zápas:

HC MOUNTFIELD České BudějoviceHC Energie Karlovy Vary 2:1


Neděle 23. března, 3. zápas:

Bílí Tygři LiberecHC Slavia Praha 4:1


Pondělí 24. března, 4. zápas:

Bílí Tygři LiberecHC Slavia Praha 3:0


Úterý 25. března, 3. zápas:

HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD České Budějovice 4:0


Středa 26. března, 4. zápas:

HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD České Budějovice 5:4


Čtvrtek 27. března, případný 5. zápas:

HC Slavia PrahaBílí Tygři Liberec 5:1


Pátek 28. března, případný 5. zápas:

HC MOUNTFIELD České BudějoviceHC Energie Karlovy Vary 3:2pp


Sobota 29. března, případný 6. zápas:

Bílí Tygři LiberecHC Slavia Praha 3:1



Neděle 30. března, případný 6. zápas:

HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD České Budějovice 3:0


Pondělí 31. března, případný 7. zápas:

HC Slavia PrahaBílí Tygři Liberec 2:1 (série - 4:3)





Úterý 1. dubna, případný 7. zápas:

HC MOUNTFIELD České BudějoviceHC Energie Karlovy Vary 1:2 (série - 3:4)




Finále:

Pátek 4. dubna, 1. zápas:

HC Slavia PrahaHC Energie Karlovy Vary 4:5


Sobota 5. dubna, 2. zápas:

HC Slavia PrahaHC Energie Karlovy Vary 5:2


Úterý 8. dubna, 3. zápas:

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 3:4


Středa 9. dubna, 4. zápas:

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 8:2


Sobota 12. dubna, případný 5. zápas:

HC Slavia PrahaHC Energie Karlovy Vary 4:0


Pondělí 14. dubna, případný 6. zápas:

HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 4:1


Středa 16. dubna, případný 7. zápas:

HC Slavia PrahaHC Energie Karlovy Vary 4:2




MISTR EXTRALIGY :

HC Slavia Praha










Rozlosování zápasů Extraligy





1.kolo
Středa 12.09.07
HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD 18:15

Čtvrtek 13.9. 07
Bílí Tygři Liberec - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:15 ( ČT 2 )

Pátek 14.09.07
HC Oceláři Třinec - HC Kladno 17:30
HC Chemopetrol - HC Znojemští Orli 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 17:30
RI Okna Zlín - HC Sparta Praha 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel 17:30




2.kolo
Neděle 16.09.07
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Slavia Praha 17:00
HC Kladno - RI Okna Zlín 17:30
HC Sparta Praha - HC Chemopetrol 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Znojemští Orli - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 17:30



3.kolo
Čtvrtek 20.09.07
HC Lasselsberger Plzeň - HC Kladno 17:15 ( TV )

Pátek 21.09.07
HC Chemopetrol - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Moeller Pardubice - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 17:30
Komentář chybí RI Okna Zlín - HC Znojemští Orli 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30



4.kolo
Neděle 23.09.07
HC Oceláři Třinec - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Kladno - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 18:00
HC MOUNTFIELD - RI Okna Zlín 17:30
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Chemopetrol 17:30



5.kolo
Úterý 25.09.07
HC Moeller Pardubice - HC Sparta Praha 17:30
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 18:15
RI Okna Zlín - HC Chemopetrol 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Znojemští Orli 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Kladno 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC MOUNTFIELD 17:30



6.kolo
Pátek 28.09.07
HC Oceláři Třinec - RI Okna Zlín 17:30
HC Chemopetrol - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Kladno - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 17:30
HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Znojemští Orli - HC Slavia Praha 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 17:30



7.kolo
Neděle 30.09.07
HC Slavia Praha - HC Moeller Pardubice 17:00
RI Okna Zlín - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Chemopetrol 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Vítkovice Steel - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Znojemští Orli 17:30
HC Sparta Praha - HC Kladno 17:30



8.kolo
Čtvrtek 04.10.07
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec 17:15 ( TV )

Pátek 05.10.07
HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Chemopetrol - HC Slavia Praha 17:30
HC Moeller Pardubice - RI Okna Zlín 17:30
HC Sparta Praha - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Kladno 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 17:30



9.kolo
Úterý 02.10.07
HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 17:30

Neděle 07.10.07
RI Okna Zlín - HC Slavia Praha 17:00
HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Chemopetrol 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Kladno - HC Znojemští Orli 17:30
HC Sparta Praha - HC MOUNTFIELD 17:30



10.kolo
Úterý 09.10.07
HC Oceláři Třinec - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Chemopetrol - HC Kladno 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 18:30 (ČT4-sport)
RI Okna Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Znojemští Orli - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 17:30



11.kolo
Čtvrtek 11.10.07
HC Kladno - HC Energie Karlovy Vary 17:15 ( TV )

Pátek 12.10.07
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Moeller Pardubice 18:30
HC Vítkovice Steel - HC Chemopetrol 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - RI Okna Zlín 17:30
HC Sparta Praha - HC Znojemští Orli 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 17:30



12.kolo
Neděle 14.10.07
HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 17:30
HC Chemopetrol - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Kladno - HC Slavia Praha 17:30
RI Okna Zlín - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Znojemští Orli 17:30



13.kolo
Pátek 19.10.07
Bílí Tygři Liberec - RI Okna Zlín 18:30
HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 18:15
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Chemopetrol 17:30
HC Kladno - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec 17:30



14.kolo
Neděle 21.10.07
HC Kladno - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Znojemští Orli - HC Chemopetrol 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD 17:00
HC Sparta Praha - RI Okna Zlín 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - Bílí Tygři Liberec 17:30



15.kolo
Úterý 23.10.07
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Slavia Praha - HC Slovan Ústečtí Lvi 18:15
RI Okna Zlín - HC Kladno 17:30
HC Chemopetrol - HC Sparta Praha 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Znojemští Orli 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 17:30



16.kolo
Pátek 26.10.07
HC Oceláři Třinec - HC Chemopetrol 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 18:00
HC Znojemští Orli - RI Okna Zlín 17:30
HC Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 18:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Vítkovice Steel 17:30



17.kolo
Neděle 28.10.07
HC Moeller Pardubice - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Kladno 17:00
RI Okna Zlín - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Znojemští Orli 17:30
HC Chemopetrol - HC Energie Karlovy Vary 17:30

Úterý 30.10.07
HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 18:15



18.kolo
Čtvrtek 01.11.07
HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 17:15 ( TV )

Pátek 02.11.07
HC Sparta Praha - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 17:00
HC Chemopetrol - RI Okna Zlín 17:30
HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Kladno - HC Vítkovice Steel 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30



19.kolo
Neděle 04.11.07
RI Okna Zlín - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Chemopetrol 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Kladno 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 17:30
HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli 17:00
HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 17:30

Neděle 09.12.07
Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 17:00



20.kolo
Středa 14.11.07
HC Moeller Pardubice - HC Slavia Praha 18:00
HC Energie Karlovy Vary - RI Okna Zlín 17:30
HC Chemopetrol - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 18:30
HC MOUNTFIELD - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Znojemští Orli - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Sparta Praha - HC Kladno 17:30



21.kolo
Pátek 16.11.07
HC Lasselsberger Plzeň - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Slavia Praha - HC Chemopetrol 18:15
RI Okna Zlín - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Sparta Praha 17:30
HC Kladno - HC MOUNTFIELD 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Znojemští Orli 18:30
HC Vítkovice Steel HC - Energie Karlovy Vary 17:30



22.kolo
Neděle 18.11.07
HC Slavia Praha - RI Okna Zlín 17:00
HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Chemopetrol 17:00
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Znojemští Orli - HC Kladno 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 17:30



23.kolo
Úterý 20.11.07
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Kladno - HC Chemopetrol 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - RI Okna Zlín 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Znojemští Orli 17:30
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 17:30

Středa 21.11.07
HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 18:15



24.kolo
Pátek 23.11.07
HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 18:15
HC Moeller Pardubice - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Chemopetrol - HC Vítkovice Steel 17:30
RI Okna Zlín - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Kladno 17:30
HC Znojemští Orli - HC Sparta Praha 17:30
HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD 17:30



25.kolo
Neděle 25.11.07
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Chemopetrol 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Slavia Praha - HC Kladno 17:00
HC Vítkovice Steel - RI Okna Zlín 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň 17:00
HC Znojemští Orli - HC Energie Karlovy Vary 17:30



26.kolo

Úterý 27.11.07
HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 18:15

Čtvrtek 29.11.07
RI Okna Zlín - Bílí Tygři Liberec 17:15 ( TV )

Pátek 30.11.07
HC Chemopetrol - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Kladno 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Sparta Praha 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli 17:30



27.kolo
Neděle 02.12.07
HC Oceláři Třinec - HC Kladno 17:30
HC Chemopetrol - HC Znojemští Orli 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Slavia Praha 17:30
RI Okna Zlín - HC Sparta Praha 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:00



28.kolo
Úterý 04.12.07
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 18:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Slavia Praha 17:30
HC Kladno - RI Okna Zlín 17:30
HC Sparta Praha - HC Chemopetrol 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Znojemští Orli - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 17:30



29.kolo
Čtvrtek 06.12.07
HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 18:15

Pátek 07.12.07
HC Chemopetrol - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Moeller Pardubice - HC MOUNTFIELD 17:30
RI Okna Zlín - HC Znojemští Orli 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Kladno 17:30
HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30



30.kolo
Středa 19.12.07
HC Oceláři Třinec - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Kladno - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 18:00
HC MOUNTFIELD - RI Okna Zlín 17:30
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Chemopetrol 17:30



31.kolo
Pátek 21.12.07
HC Moeller Pardubice - HC Sparta Praha 17:30
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 18:15
RI Okna Zlín - HC Chemopetrol 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Znojemští Orli 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 18:30
HC Vítkovice Steel - HC Kladno 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC MOUNTFIELD 17:30



32.kolo
Neděle 23.12.07
HC Oceláři Třinec - RI Okna Zlín 17:30
HC Chemopetrol - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Kladno - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 17:30
HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Znojemští Orli - HC Slavia Praha 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 17:30



33.kolo
Středa 26.12.07
HC Slavia Praha - HC Moeller Pardubice 18:15
RI Okna Zlín - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Chemopetrol 17:30
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Vítkovice Steel - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Znojemští Orli 17:30
HC Kladno - HC Sparta Praha 17:30



34.kolo
Pátek 28.12.07
HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Chemopetrol - HC Slavia Praha 17:30
HC Moeller Pardubice - RI Okna Zlín 17:30
HC Sparta Praha - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Kladno 17:30
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 17:30



35.kolo
Neděle 30.12.07
RI Okna Zlín - HC Slavia Praha 17:00
HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Chemopetrol - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Kladno - HC Znojemští Orli 17:30
HC Sparta Praha - HC MOUNTFIELD 17:30



36.kolo
Středa 02.01.08
HC Oceláři Třinec - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Chemopetrol - HC Kladno 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 18:15
RI Okna Zlín - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Znojemští Orli - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 17:30



37.kolo
Pátek 04.01.08
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Moeller Pardubice 18:30
HC Vítkovice Steel - HC Chemopetrol 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - RI Okna Zlín 17:30
HC Kladno - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Sparta Praha - HC Znojemští Orli 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 17:30



38.kolo
Neděle 06.01.08
HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha 17:30
HC Chemopetrol - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
RI Okna Zlín - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Znojemští Orli 17:30

Pondělí 07.01.08
HC Slavia Praha - HC Kladno 18:15



39.kolo
Úterý 08.01.08
Bílí Tygři Liberec - RI Okna Zlín 18:30
HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 17:00
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Chemopetrol 17:30
HC Kladno - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Energie Karlovy Vary 17:30
HC Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec 17:30



40.kolo
Pátek 11.01.08
HC Kladno - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Znojemští Orli - HC Chemopetrol 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Moeller Pardubice 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Slavia Praha 17:30
HC Sparta Praha - RI Okna Zlín 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - Bílí Tygři Liberec 17:30



41.kolo
Neděle 13.01.08
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 17:00
HC Slavia Praha - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
RI Okna Zlín - HC Kladno 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Znojemští Orli 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 17:30

Středa 16.01.08
HC Chemopetrol - HC Sparta Praha 17:00



42.kolo
Čtvrtek 17.01.08
HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 18:15
HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 17:15 ( TV )

Pátek 18.01.08
HC Oceláři Třinec - HC Chemopetrol 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Znojemští Orli - RI Okna Zlín 17:30
HC Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Vítkovice Steel 17:30



43.kolo
Neděle 20.01.08
HC Moeller Pardubice - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Kladno 17:00
HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 17:00
RI Okna Zlín - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Znojemští Orli 17:30
HC Chemopetrol - HC Energie Karlovy Vary 17:30



44.kolo
Úterý 22.01.08
HC Sparta Praha - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 17:00
HC Chemopetrol - RI Okna Zlín 17:30
HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Kladno - HC Vítkovice Steel 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30



45.kolo
Pátek 25.01.08
RI Okna Zlín - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Chemopetrol 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Kladno 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 18:30
HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli 18:15
HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 17:30



46.kolo
Neděle 27.01.08
HC Moeller Pardubice - HC Slavia Praha 18:00
HC Energie Karlovy Vary - RI Okna Zlín 17:30
HC Chemopetrol - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Znojemští Orli - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Kladno - HC Sparta Praha 17:30



47.kolo
Pátek 01.02.08
HC Lasselsberger Plzeň - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Slavia Praha - HC Chemopetrol 18:15
RI Okna Zlín - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Sparta Praha 17:30
HC Kladno - HC MOUNTFIELD 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Znojemští Orli 18:30
HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 17:30



48.kolo
Neděle 03.02.08
HC Slavia Praha - RI Okna Zlín 17:00
HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 17:30
HC Chemopetrol - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Znojemští Orli - HC Kladno 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 17:30



49.kolo
Středa 13.02.08
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Oceláři Třinec 17:30
HC Kladno - HC Chemopetrol 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - RI Okna Zlín 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Znojemští Orli 17:30
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 17:30

Čtvrtek 14.02.08
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 17:25 (ČT 2)

50.kolo
Úterý 15.01.08
HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 18:15
HC Moeller Pardubice - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Chemopetrol - HC Vítkovice Steel 17:30
RI Okna Zlín - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC Kladno 17:30
HC Znojemští Orli - HC Sparta Praha 17:30
HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD 17:30



51.kolo
Neděle 17.02.08
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 17:30
HC MOUNTFIELD - HC Chemopetrol 17:30
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Moeller Pardubice 17:30
HC Kladno - HC Slavia Praha 17:30
HC Vítkovice Steel - RI Okna Zlín 17:30
Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň 17:00
HC Znojemští Orli - HC Energie Karlovy Vary 17:30



52.kolo
Čtvrtek 21.02.08
RI Okna Zlín - Bílí Tygři Liberec 17:30
HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 17:00
HC Chemopetrol - HC Slovan Ústečtí Lvi 17:30
HC Moeller Pardubice - HC Kladno 17:30
HC Lasselsberger Plzeň - HC Sparta Praha 17:30
HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD 17:30
HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli 17:30

















TOPlist